O nas

Rolco to kompleksowa oferta dla hodowców trzody chlewnej i drobiu. Posiadamy także ofertę dla hodowców bydła.

Zgrany zespół zapewnia fachową pomoc przy projektowaniu nowych budynków, modernizacji już istniejących, sprawną realizację zamówień oraz profesjonalny montaż.

Promocje

STEROWNIK F21 FANCOM

najnowszy sterownik wentylacyjny firmy FANCOM przeznaczony do obsługi 24 działów trzody chlewnej. Najważniejszymi cechami F21 są: łatwa i intuicyjna obsługa, duża ilość funkcji oraz możliwość inteligentnej wentylacji.

Na podstawie kilku ustawień podstawowych sterownik automatycznie wybiera najlepsze ustawienia wlotu i odprowadzenia powietrza, ogrzewania lub chłodzenia (nawilżania).

Urządzenie firmy FANCOM automatycznie uwzględnia warunki zewnętrzne i dostosowuje się do wpływów poszczególnych pór roku.

Regulację wentylacji można realizować także w oparciu o wagę zwierząt.

PRZEGLĄD MOŻLIWOŚCI

WARUNKI DLA KAŻDEGO DZIAŁU

- regulacja łączona z 20 możliwościami ustawienia

- 2 strefy wentylacji

- 4 regulowane grupy wentylacji

- 5 grup wentylacji z możliwością włączenia/wyłączenia

- osobna regulacja zaworu dławiącego

- 2 sterowniki wlotu powietrza

- 1 dodatkowy sterownik wlotu powietrza

- 4 sterowniki ogrzewania

- 1 sterownik chłodzenia

- regulacja krzywych

- 2 czujniki temperatury

- 4 mierniki objętości powietrza

- 1 czujnik wilgotności względnej

- 1 miernik podciśnienia

- 1 czujnik CO2 lub NH3

- połączenie ze stacją pogodową

CENTRALNA REGULACJA

- 4 centralne sterowniki wentylacji

- 4 centralne sterowniki ogrzewania

PASZA

- 1 zegar paszowy dla każdego działu

- 4 centralne zegary paszowe

- rejestracja zużycia paszy

DATA

- 2 grupy rejestracji dla każdego działu

- 4 centralne grupy rejestracji

- 1 zegar dla każdego działu

- 4 zegary centralne

- dane o zwierzętach

- wartości archiwalne

- połączenie z komputerem stacjonarnym poprzez sieć FNET

- sygnalizacja 

 

 

teraz TYLKO 6995 zł

DOSTĘPNA TYLKO 1 SZTUKA!!!

zobacz wszystkie promocje

WspółpracaSilosy paszowe na zewnątrz

Silosy z laminatu o pojemnościach od 2,1 tony do 42 ton wyposażone w system pneumatycznego i mechanicznego załadunku, odpowietrzenie, drabinę serwisową oraz szeroki wskaźnik poziomu paszy. Dużą zaletą silosów tego typu jest możliwość przechowywania paszy przez długi okres bez spadku jej jakości dzięki mniejszemu nagrzewaniu się silosów i braku wykraplania pary wodnej na jego wewnętrznych ściankach.

 

Silosy stalowe z blachy falistej lub płaskiej o trwałej konstrukcji dzięki dostarczaniu ich do Klienta w stanie złożonym (brak błędów przy montażu).

 System żywienia indyka

System Optimax firmy Roxell został stworzony do żywienia indyka od 1-go dnia do końca tuczu poprzez wymianę mis na Optistart w pierwszych tygodniach odchowu. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia dużą odporność karmidła na agresywne zachowanie ptaków, a jednocześnie jego budowa zapewnia optymalny komfort użytkowania i bezpieczeństwo dla ptaków. Poziom paszy może być ustawiany za pomocą windy jednocześnie dla całego rzędu karmideł.1Paszociągi

FlexAuger firmy Roxell to paszociągi spiralne stosowane jako zasilenie lini żywienia o średnicach FA75, FA90, FA125 i wydajnościach do 6300 kg/h, przystosowane są do transportu pasz sypkich i granulowanych. Opatentowana konstrukcja spirali, odporny na ścieranie materiał rur paszowych, system czujników mechanicznych i elektronicznych sprawiają, że urządzenia te pracują niezawodnie przez długi czas.System żywienia nioski

System Laica Poolai to specjalistyczny system żywienia nioski konsumpcyjnej

POOLAI do odchowu nioski do 18 tygodnia. Opatentowane karmidło zapewnia doskonały dostęp do paszy pisklętom od 1-go dnia, jak również minimalne straty paszy w dalszych tygodniach odchowu.

LAICA system karmienia nioski konsumpcyjnej od 18 tygodnia życia. Karmidło owalne o obwodzie 1140 mm umożliw zwiększenie obsady, kaskadowa budowa misy wraz z odpowiednio zawiniętym kołnierzem eliminuje straty paszy, skrzydełka w karmidle zapobiegają rozsypywaniu paszy.

1System żywienia oparty o karmidła CODAF

Karmidło CODAF przeznaczone jest dla broilerów, indyków i niosek.

Karmidło CODAF nie posiada grilla zewnętrznego. Bardzo prosta budowa karmidła ułatwia ptakom dostęp do paszy. Dodatkowo sprawia, że mycie i dezynfekowanie urządzeń jest szybkie i łatwe.System żywienia dla broilera – Roxell

System żywienia Haikoo to przede wszystkim opatentowane karmidło owalne które zapewnia lepszy dostęp do paszy – obwód karmidła to 1140 mm, ptaki mają większą swobodę poruszania się dzięki większym przestrzeniom pomiędzy karmidłami przy tym samym rozstawie karmideł na lini. Budowa karmidła zapewnia doskonały start od 1-go dnia dzięki zastosowaniu niższej misy (tylko 65 mm), minimalizację strat paszy i łatwość czyszczenia. Doskonały wysyp paszy zapewnia dostęp do paszy dla wszystkich ptaków.System żywienia MinimaxLine

System żywienia Minimax to uniwersalny system, który sprawdza się w hodowli broilera, odchowie indyka, tuczu indyka do 17 tygodnia, nioski konsumpcyjnej i kaczek.

Dzięki wymiennym podzespołom możemy dopasować karmidło do danej grupy ptaków.